FILMS IN SCHEVENINGEN

Filmhuis Den Haag

10:15 Down to Earth, 10:15 Loveless, 10:15 Loving Vincent, 10:30 Walk with Me, 12:00 Kedi, 12:15 Liefde is aardappelen, 12:15 Un beau soleil intérieur, 12:30 Manifesto, 13:00 Draken & Deuntjes, 13:45 Happy End, 14:15 Un beau soleil intérieur, 14:30 Loving Vincent, 14:30 Dikkertje Dap, 15:00 Trippel Trappel Dierensinterklaas, 16:00 Heartstone, 16:15 A Gentle Creature, 16:15 The Square, 16:30 Jupiter's Moon, 17:00 EOS: Hokusai - Beyond the Great Wave, 18:45 Happy End, 19:00 Liefde is aardappelen, 19:00 Until the Birds Return, 19:15 Un beau soleil intérieur, 19:30 Loving Vincent, 20:50 Heartstone, 21:10 The Square, 21:15 A Ghost Story, 21:15 Loveless, 21:30 Un beau soleil intérieur

Het Nutshuis

13:00 Het lied van de zee

Omniversum

11:00 A Beautiful Planet (NL), 12:00 Under the Sea, 13:00 Born to Be Wild, 14:00 Under the Sea, 15:00 To The Arctic, 16:00 Fly Me to the Moon, 17:00 Africa: The Serengeti, 18:00 A Beautiful Planet (NL), 19:00 China, the rise of an empire, 20:00 Amazing Caves, 21:00 National Park Adventures

Pathé Buitenhof

10:15 Murder on the Orient Express, 10:20 Dikkertje Dap, 10:30 Justice League, 10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer, 11:00 Le Fidèle, 11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet, 12:10 The Snowman, 12:20 Loving Vincent, 12:50 Murder on the Orient Express, 13:15 Justice League, 13:45 Dikkertje Dap, 14:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer, 14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL), 14:45 Thor: Ragnarök, 15:30 Murder on the Orient Express, 15:45 Suburbicon, 16:00 C’est la vie!, 16:30 The Mountain Between Us, 16:45 Justice League, 17:30 Blade Runner 2049 3D, 18:15 Victoria and Abdul, 18:30 C’est la vie!, 19:15 Murder on the Orient Express, 19:30 Loving Vincent, 20:45 The Square, 21:00 The Mountain Between Us, 21:15 Justice League, 21:45 The Snowman, 22:00 Murder on the Orient Express

Pathé Scheveningen

10:15 De LEGO Ninjago Film (NL), 10:20 Murder on the Orient Express, 10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer, 10:45 Home Again, 10:45 Justice League 3D, 10:50 Misfit, 11:05 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL), 11:10 Barbie - Dolfijnen magie (NL), 12:15 Thor: Ragnarök, 12:25 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer, 12:40 C’est la vie!, 12:45 De Kleine Vampier 3D (NL), 12:50 Murder on the Orient Express, 12:50 Weg van Jou, 13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet, 13:20 Justice League, 13:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL), 14:30 The Snowman, 14:45 Dikkertje Dap, 14:55 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet, 15:00 The Foreigner, 15:05 Barbie - Dolfijnen magie (NL), 15:20 Murder on the Orient Express, 15:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer, 16:00 Justice League 3D, 16:20 Oh Baby, 16:30 Daddy's Home 2, 16:40 C’est la vie!, 17:00 Flatliners, 17:20 Jigsaw, 17:20 The Mountain Between Us, 17:50 Murder on the Orient Express, 18:30 Justice League 3D, 18:30 Weg van Jou, 18:45 Home Again, 19:10 The Foreigner, 19:20 The Snowman, 19:30 C’est la vie!, 19:45 Justice League 3D, 20:30 Murder on the Orient Express, 20:45 Thor: Ragnarök 3D, 21:00 The Mountain Between Us, 21:15 Justice League 3D, 21:40 Daddy's Home 2, 21:50 Geostorm 3D, 22:00 Jigsaw, 22:15 Flatliners, 23:00 Murder on the Orient Express, 23:20 Thank You for Your Service, 23:30 6 Below, 23:55 Daddy's Home 2

Pathé Spuimarkt

00:10 Thor: Ragnarök 3D, 00:20 American Assassin, 00:30 Thank You for Your Service, 00:35 Jigsaw, 00:45 Murder on the Orient Express, 09:40 Dikkertje Dap, 09:40 Barbie - Dolfijnen magie (NL), 09:45 De Kleine Vampier (NL), 09:55 Oh Baby, 10:00 Justice League 3D, 10:00 Murder on the Orient Express, 10:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL), 10:20 The Foreigner, 10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer, 11:00 Thor: Ragnarök 3D, 11:15 Suburbicon, 11:35 Barbie - Dolfijnen magie (NL), 12:00 Murder on the Orient Express, 12:10 My Little Pony: De Film (NL), 12:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL), 12:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer, 12:40 Justice League 3D, 12:45 Home Again, 13:00 Dikkertje Dap, 13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet, 13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL), 14:00 Daddy's Home 2, 14:05 The Foreigner, 14:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer, 14:30 Murder on the Orient Express, 14:45 Misfit, 14:50 Weg van Jou, 15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet, 15:20 Justice League 3D, 15:40 Thor: Ragnarök 3D, 15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL), 16:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer, 16:30 Ittefaq, 16:40 Justice League 3D, 17:00 Geostorm, 17:00 Jigsaw, 17:10 Murder on the Orient Express, 17:45 Daddy's Home 2, 18:00 Justice League 3D, 18:10 Your Name, 18:30 Thor: Ragnarök 3D, 18:50 Oh Baby, 19:00 Mutluluk Zamani, 19:20 Justice League 3D, 19:30 Suburbicon, 19:45 Murder on the Orient Express, 20:00 Daddy's Home 2, 20:30 The Foreigner, 20:45 Justice League 3D, 21:00 Blade Runner 2049 3D, 21:20 Flatliners, 21:20 Thor: Ragnarök 3D, 21:45 Jigsaw, 22:00 Justice League 3D, 22:15 Murder on the Orient Express, 22:15 Daddy's Home 2, 23:00 The Foreigner, 23:30 Justice League 3D, 23:40 What Happened To Monday, 23:45 6 Below

Theater Dakota

16:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer, 19:00 Loving Vincent, 21:00 Oude Liefde


(C) 2009 - Alle rechten voorbehouden

Deze pagina afdrukken